Hakkımızda

2015 yılında, dünyanın son 20 yıldır dijitalleştiğini ve bu sürecin katlanarak devam edeceğini fark ederek çıktığımız Dijital Medya sektöründe, aramıza genç ve dinamik yeni çalışma arkadaşları da katarak 5. Yılımızı devirmiş bulunmaktayız.
 

2015-2018'de bağımsız sürdürdürdüğümüz çalışmaları, Ax Medya kuruluşu ile 2018'de bir çatı altında buluşturduk.


Bildiğiniz gibi yıllar içerisinde birçok platform, insanlara sesimizi duyurabilmemiz için araç olmuştur. Bir zamanlar gazeteler bu ihtiyaç için kullanılan ve çok etkili bir araç iken, onun yerini alan televizyonların bile şuanda Sosyal Medya kadar kuvvetli olmadığının sizler de farkındasınız değil mi?

Youtube ve İnstagram, dünya pazarında şuan başı çekiyor. Açık piyasa olmanın verdiği avantaj paha biçilemez. Ancak, öylesine video yükleyip, içerik paylaşan insanların birden bire popülerleşmeye, insanlar tarafından takibe alınmaya başlaması tesadüf değil. Altında, zaman içerisine yayılmış basamaklar halinde hedefler ve doğru bir stratejik hesap yönetimi yatmakta.

Ax Medya olarak, sektördeki bilgi ve tecrübemizin, sadece takipçi hizmetlerimizden ibaret olmadığını bilmenizi isteriz. Web sitelerinizin yönetiminden Sosyal medya hesaplarınızda izlenecek strateji ve planlamalara kadar geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Ayrıca tüm mütevaziliğimizle belirtmek isteriz ki, piyasada sıkça gördüğünüz fakat ödemenizi yaptıktan sonra aslında hiç de size vaadedildiği gibi olmadığını farkettiğiniz “Gerçek ve Aktif Takipçi” hizmetimiz, bize rakip olmaya çalışan diğer Dijital Medya unsurlarının adım adım önündedir.


Takip edilen ve Taklit edilen olarak Ax Medya, Sosyal Medya’daki yükselişiniz için her zaman yanınızda olacak!

Instagram Takipçi Arttırma - Instagram Beğeni Satın Al